Konferenční stolek WOODY přírodní

Kulatý konferenční stolek WOODY ve skandinávském stylu je vyrobený v kombinaci MDF desky, přírodní dýhy a masivního dřeva v přírodním... více informací »
Konferenční stolek WOODY přírodní
6 362 Kč
Do obchodu
Kulatý konferenční stolek WOODY ve skandinávském stylu je vyrobený v kombinaci MDF desky, přírodní dýhy a masivního dřeva v přírodním...

Kulatý konferenční stolek WOODY ve skandinávském stylu je vyrobený v kombinaci MDF desky, přírodní dýhy a masivního dřeva v přírodním provedení. Designový stolek doporučujeme kombinovat se stolkem WOODY S, který je menšího rozměru. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Dýha-MDF
Levný produkt Konferenční stolek WOODY přírodní můžete získat bez problémů tady u nás v populární sekci konferenční stolky. Nyní si můžete vybrat ještě další kousky z naší kategorie ve výhodné akci! Náš sortiment je ale široký, podívejte se taky na více skvělých produktů značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tato vyjímečná značka FORLIVING s.r.o. dodává kvalitní výrobky. Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Kvalitní a žádaný kus Konferenční stolek WOODY přírodní od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. snadno můžete sehnat na našich stránkách teď ve slevě. Teď v akci 6 362 Kč.