Věšák Provence WP, zelený

Nástěnný věšák Provence WP v zeleném dezénu je vybavený poličkou, tyčkou na ramínka a 4 věšáčky a vyrábíme jej z kvalitního lamina o síle... více informací »
Věšák Provence WP
2 454 Kč
Do obchodu
Nástěnný věšák Provence WP v zeleném dezénu je vybavený poličkou, tyčkou na ramínka a 4 věšáčky a vyrábíme jej z kvalitního lamina o síle...

Nástěnný věšák Provence WP v zeleném dezénu je vybavený poličkou, tyčkou na ramínka a 4 věšáčky a vyrábíme jej z kvalitního lamina o síle 15 mm, vrchní deska o síle 36 mm. Maximální doporučené zatížení poličky je 5 kg. Ponořte se do kouzelného světa trubadúrů a jejich milostných písní, kterými je oblast Provence vyhlášená. S kolekcí nábytku Provence bude váš domov útulným a hřejivým místem odpočinku. Dodáváme v demontu. Nástěnný věšák z luxusní kolekce nábytku, která je inspirovaná nezaměnitelným venkovským stylem jihovýchodní Francie. Dopřejte si luxus a nádech historie i u vás doma. S kolekcí Provence se váš interiér stane útulným domovem. Jedinečný design je sklouben s vysokou funkčností, takže se nemusíte bát, že váš nový nábytek bude pouze na ozdobu. Každá skříňka nabízí dostatek úložného prostoru, kam umístíte všechny potřebné věci. Originální kovové úchytky dokreslují venkovský charakter nábytku. Věšák WP je jedním z prvků kolekce Provence v zelené barvě a vybavte si domov přesně dle vašich představ. Nebo si libovolně nakombinujte interiér s bílou variantou kolekce Provence.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál LaminoZlevněný kus Věšák Provence WP, zelený lze koupit lehce tu na našich stránkách ve známé sekci němý sluha. Nyní koupíte ještě jiné kousky z této rubriky za báječnou cenu! To ovšem není vše, u nás toho najdete mnohem více! Podívejte se také na další kvalitní produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky prodává vynikající sortiment Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Tento akční výrobek Věšák Provence WP, zelený od známého výrobce FORLIVING s.r.o. snadno seženete právě v akci! Nabídka od 2 454 Kč.