Vitrína WS

S kolekcí nábytku Royal dostanete anglický styl i do Vašeho domova. Vitrína vyrobená z lamina je produktem kolekce Royal, která byla navržena zejména... více informací »
Vitrína  WS
4 574 Kč
Do obchodu
S kolekcí nábytku Royal dostanete anglický styl i do Vašeho domova. Vitrína vyrobená z lamina je produktem kolekce Royal, která byla navržena zejména...

S kolekcí nábytku Royal dostanete anglický styl i do Vašeho domova. Vitrína vyrobená z lamina je produktem kolekce Royal, která byla navržena zejména za účelem vytvoření teplé, útulné atmosféry Vašeho domova a zaujme především milovníky stylového interiéru. Kombinace dekorů bílého kartáčovaného dřeva s odstínem divokého dubu na věncích prvků podtrhuje jedinečný design nábytku. Vitrína má 2 prosklená dvířka a uvnitř 4 police na vaše dekorační předměty. Síla lamina korpusu je 15 mm, přední části dveří mají sílu 18 mm. Celkový rozměr ozdobné lišty je 80 mm, samotná vrchní deska má sílu 22 mm. Dodáváme v demontu. Zdobené úchytky zdůrazňují styl a dotváří luxusní dojem z celé kolekce. Nábytek z kolekce Royal splňuje také nároky na praktické využití nábytku a to zejména díky dostatku úložného prostoru, jímž jednotlivé prvky disponují. Vitrína je součástí kolekce Royal.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bíláTento kvalitní a žádaný výrobek seženete přímo tady na webu v rubrice vitríny. Připravili jsme pro vás vyjímečné produkty z naší rubriky za outletovou cenu. Máme toho více, mrkněte také na další prověřené zboží od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. vám nabízí top zboží

Výjimečný výrobek Vitrína WS od společnosti FORLIVING s.r.o. snadno naleznete na našich stránkách teď skutečně levně! Právě teď jen za 4 574 Kč.