Skládací stůl Expert X

Jednoduchý skládací stůl Expert X doporučujeme do menších jídelen, kuchyní nebo na chatu, všude kde potřebujete šetřit... více informací »
Skládací stůl Expert X
3 865 Kč
Do obchodu
Jednoduchý skládací stůl Expert X doporučujeme do menších jídelen, kuchyní nebo na chatu, všude kde potřebujete šetřit...

Jednoduchý skládací stůl Expert X doporučujeme do menších jídelen, kuchyní nebo na chatu, všude kde potřebujete šetřit místem. Stůl jednoduše složíte, takže nezabírá mnoho místa. Stůl Expert X z lamina o síle 16 mm vybírejte z řady oblíbených dekorů. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Kvalitní a žádaný produkt Skládací stůl Expert X lze pořídit rovnou tady a teď na našich stránkách v oblíbené rubrice jídelní stoly! Najděte si oblíbené produkty z této populární kategorie za internetové ceny! U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce také další produkty od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významná značka FORLIVING s.r.o. vám nabízí prvotřídní výrobky

Tento diskontní produkt Skládací stůl Expert X s osvědčenou značkou FORLIVING s.r.o. snadno můžete získat u nás právě skutečně výhodně. Teď za akční cenu 3 865 Kč.