Noční stolek X1, dub craft zlatý / grafit

Kolekce Fency je určená pro všechny příznivce jednoduchého, avšak praktického a líbivého designu. Barevně kombinuje dezén dřeva dub craft zlatý s... více informací »
Noční stolek  X1
2 290 Kč
Do obchodu
Kolekce Fency je určená pro všechny příznivce jednoduchého, avšak praktického a líbivého designu. Barevně kombinuje dezén dřeva dub craft zlatý s...

Kolekce Fency je určená pro všechny příznivce jednoduchého, avšak praktického a líbivého designu. Barevně kombinuje dezén dřeva dub craft zlatý s prvky grafitově šedé barvy. Noční stolek z této kolekce disponuje vrchní deskou, na kterou můžete umístit rámečky s fotografiemi, či knížky, které chcete mít neustále po ruce. Další potřebné věci pak lze uschovat dovnitř stolku za plná dvířka. Dodáváme v demontu. Provedení: levá dvířka dub craft zlatý / grafitově šedá DTD laminovaná Rozměry: šířka 54,6 cm hloubka 42 cm výška 54,5 cm tloušťka materiálu korpus 16 mm tloušťka materiálu vrchní deska 22 mm Podívejte se také na další nábytek kolekce Fency – viz související produkty níže.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Tento oblíbený kus Noční stolek X1, je k dostání ještě tu na našem webu ve známé kategorii noční stolky! Podívejte se na ještě další produkty ve zmíněné rubrice za super ceny.

Kvalitní a oblíbený produkt Noční stolek X1, dub craft zlatý / grafit od společnosti FORLIVING s.r.o. naleznete na našich stránkách za výhodnou cenu! Právě teď jen za 2 290 Kč.