Boxspring postel Aning x200,

Postele boxspring se od těch klasických liší svým složením. Základem je spodní díl - právě tento díl určuje název typu postele - boxspring.... více informací »
Boxspring postel Aning x200
20 590 Kč
Do obchodu
Postele boxspring se od těch klasických liší svým složením. Základem je spodní díl - právě tento díl určuje název typu postele - boxspring....

Postele boxspring se od těch klasických liší svým složením. Základem je spodní díl – právě tento díl určuje název typu postele – boxspring. Spodní část je vyrobena z masivního rámu a je zároveň ortopedickým podkladem pro matraci. Přední výhodou je však jejich výška – díky zvýšení postelí se do nich snáze ulehá i vstává. Přes matrace je ještě navíc tzv. Topper, což je vrchní slabší matrace, která slouží jako ochrana matrací spodních a prodlužuje tak jejich životnost. Lůžko Aning je vyhotoveno v šedé látce s vysokým čelem, které tak celé posteli dodává na eleganci. Všechny potřebné věci a lůžkoviny snadno a lehce uschováte v úložném prostoru, který je přístupný ze stran postele. Postel dodáváme včetně matrací i Topperu 5 cm v demontu. Postel Aning nabízíme také v rozměru 180 x 200 – viz související produkty níže. Možnost objednat v dalších barevných provedeních látky Tatum – pro více informací nás kontaktujte. Dodací lhůta individuální objednávky je 6-8 týdnů.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva šedá
Kvalitní a levný kousek Boxspring postel Aning x200, máte možnost sehnat již dnes tady a teď na našem webu ve známé rubrice postele. Vyberte si ještě jiné produkty z této sekce za extra cenu!

Tento skvělý výrobek Boxspring postel Aning x200, od známé značky FORLIVING s.r.o. najdete tady teď právě za výhodnou cenu! Akční ceny od 20 590 Kč.