Boxspring postel Potpi x200,

Boxspringové lůžko Potpi - ta nejlepší volba pro váš pohodlný spánek. Elegantní a přesto velmi praktické! Postele boxspring se... více informací »
Boxspring postel Potpi x200
24 790 Kč
Do obchodu
Boxspringové lůžko Potpi - ta nejlepší volba pro váš pohodlný spánek. Elegantní a přesto velmi praktické! Postele boxspring se...

Boxspringové lůžko Potpi – ta nejlepší volba pro váš pohodlný spánek. Elegantní a přesto velmi praktické! Postele boxspring se od těch klasických liší svým složením. Základem je spodní díl – právě tento díl určuje název typu postele – boxspring. Spodní část je vyrobena z masivního rámu a je zároveň ortopedickým podkladem pro matraci. Přední výhodou je však jejich výška – díky zvýšení postelí se do nich snáze ulehá i vstává. Přes matrace je ještě navíc tzv. Topper, což je vrchní slabší matrace, která slouží jako ochrana matrací spodních a prodlužuje tak jejich životnost. Lůžko Potpi je provedeno v šedé látce Tatum s dekorativním prošíváním vysokého čela, které tak celé posteli dodává na eleganci. Všechny potřebné věci a lůžkoviny snadno a lehce uschováte v úložném prostoru, který je přístupný ze stran postele. Dodáváme včetně matrací i Topperu 5 cm v demontu. Postel Potpi nabízíme také v rozměru 180 x 200 – viz související produkty níže. Možnost objednat v dalších barevných provedeních látky Tatum – pro více informací nás kontaktujte. Dodací lhůta individuální objednávky je 6-8 týdnů. Upozorňujeme, že cena se v tomto případě navýší.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva šedá
Kvalitní kus pořídíte bez problémů tu na stránkách v oblíbené sekci postele! Máme pro vás jiné výrobky ve zmiňované kategorii za internetové ceny! Dodavatel FORLIVING s.r.o. vás obohatí o kvalitní sortiment. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Tento diskontní produkt Boxspring postel Potpi x200, od známé značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete pořídit u nás skutečně výhodně! V akci od 24 790 Kč.