Ratanová souprava BAHAMA 4+1 – XL polstr

Ratanová sedací souprava v kombinaci 4 ratanových křesel a jednoho ratanového stolku s úložným prostorem a skleněnou deskou. Odstín ratanové sedací... více informací »
Ratanová souprava BAHAMA 4+1  - XL polstr
11 110 Kč
Do obchodu
Ratanová sedací souprava v kombinaci 4 ratanových křesel a jednoho ratanového stolku s úložným prostorem a skleněnou deskou. Odstín ratanové sedací...

Ratanová sedací souprava v kombinaci 4 ratanových křesel a jednoho ratanového stolku s úložným prostorem a skleněnou deskou. Odstín ratanové sedací soupravy je bílý. Velmi pohodlné sezení vám zajistí polstrování po celém obvodu sedací i opěrné plochy ratanového křesla. U této ratanové sedací soupravy si můžete vybrat z více variant látek.Tyto kvalitní polstry jsou pro nás vyráběny v České republice. U látek zvaných KEPR a MELÍR je příplatek za celou ratanovou sedací soupravu. Nákup ratanové sedací soupravy uskutečníte vstupem do sekce VARIANTY a následným vložením vámi vybraného polstrování do nákupního košíku.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Šířka křesla (vnější) 70 cm Výjimečný a žádaný produkt Ratanová souprava BAHAMA 4+1 je dostupný rovněž tu na webu ve známé kategorii sedací soupravy! Pořiďte si akční produkty z této kategorie jednoduše online.

Zlevněný kus Ratanová souprava BAHAMA 4+1 - XL polstr originál od značky FORLIVING s.r.o. snadno najdete u nás teď za akční cenu. Ceny již od 11 110 Kč.