Ratanová sedací souprava BAHAMA – XL polstr

Ratanová sedací souprava BAHAMA v bílém odstínu. Dvě ratanová křesla doplňuje ratanový stolek se skleněnou deskou a s úložným prostorem. K této... více informací »
Ratanová sedací souprava BAHAMA  - XL polstr
6 240 Kč
Do obchodu
Ratanová sedací souprava BAHAMA v bílém odstínu. Dvě ratanová křesla doplňuje ratanový stolek se skleněnou deskou a s úložným prostorem. K této...

Ratanová sedací souprava BAHAMA v bílém odstínu. Dvě ratanová křesla doplňuje ratanový stolek se skleněnou deskou a s úložným prostorem. K této ratanové sedací soupravě náleží dvoudílné sedáky, které vám zajistí pohodlné posezení. U kvalitních látek MELÍR a KEPR účtujeme příplatek.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Šířka křesla (vnější) 70 cm Zlevněný produkt je k sehnání mimo jiné na stránkách v oblíbené rubrice sedací soupravy! Najděte si zlevněné výrobky z této populární sekce za výhodné peníze. V očích zákazníků populární výrobce FORLIVING s.r.o. poskytuje kvalitní výrobky Možná ale hledáte něco jiného, u nás nabízíme více. U nás v nabídce totiž najdete další skvělé produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a žádaný výrobek Ratanová sedací souprava BAHAMA - XL polstr od oblíbené značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete sehnat zde nyní se slevou. Teď v akci 6 240 Kč.