Postel YOGI

Domečková postel je v dnešní době velmi oblíbená a působí hravým dojmem. Dětskou postel YOGI nabízíme z lakovaného masivního dřeva z borovice.... více informací »
Postel YOGI
3 973 Kč
Do obchodu
Domečková postel je v dnešní době velmi oblíbená a působí hravým dojmem. Dětskou postel YOGI nabízíme z lakovaného masivního dřeva z borovice....

Domečková postel je v dnešní době velmi oblíbená a působí hravým dojmem. Dětskou postel YOGI nabízíme z lakovaného masivního dřeva z borovice. Velkou výhodou je nízká spací plocha, která zamezuje případnému pádu dítětě a umožňuje snadný přístup k posteli. Konstrukce postele je skvělým předmětem pro zavěšení dětských dekorací a bytových doplňků a díky domečkovému tvaru se dítě bude cítít bezpečněji. Dodáváme v demontu. Matrace ( 80×160 ) není součástí postele.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Dekor borovice
Zlevněný produkt je k získání nyní tu na našich stránkách umístěný v rubrice postele! Vyberte si kvalitní produkty ve zmiňované sekci za příznivou cenu! Značka FORLIVING s.r.o. má špičkové produkty U nás nabízíme více, máme v nabídce ovšem další kousky od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Diskontní výrobek Postel YOGI od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. snadno naleznete tady a teď opravdu levně. Cena od 3 973 Kč.