Noční stolek se zásuvkou z masivu

Masiv - smrk. 1x zásuvka. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a... více informací »
Noční stolek se zásuvkou z masivu
4 376 Kč
Do obchodu
Masiv - smrk. 1x zásuvka. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a...

Masiv – smrk. 1x zásuvka. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. K výběru je několik odstínů povrchové úpravy. Váha 11 kg. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Rozměry: – šířka 40 cm – hloubka 30 cm – výška 65 cm Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů. Pozn.: Doporučujeme objednávat nábytek z borového masivu v barevném provedení pouze 3101 bezbarvý transparentní vosk, protože působením UV záření borové dřevo časem ztmavne a jsou velké rozdíly v barevnosti dřeva.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Masiv-Dřevo
Zajímavý produkt lze sehnat právě teď tu na stránkách v populární rubrice noční stolky! Vyberte si oblíbené výrobky z této populární sekce za výhodnou cenu. To ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc. Podívejte se taky na další vybrané produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce FORLIVING s.r.o. pro vás vyrábí vynikající sortiment

Unikátní kus Noční stolek se zásuvkou z masivu od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. snadno seženete zde opravdu výhodně! Cena již od 4 376 Kč.