fbpx
Katalog nábytku Renoplast
  1. Domů
  2. židle
  3. zahradní lehátka
  4. Zahradní relaxační lehátko/houpačka Avenberg SIENA – šedá

Zahradní relaxační lehátko/houpačka Avenberg SIENA – šedá

Zlevněný výrobek Zahradní relaxační lehátko/houpačka Avenberg SIENA - šedá od dodavatele se skvělou pověstí Biano jednoduše pořídíte na našich stránkách teď skutečně levně! Právě nyní za skvělou cenu 1 999 Kč.
Zahradní relaxační lehátko/houpačka Avenberg SIENA
Ověřit dostupnost
Značka: Biano
1 999

Exkluzivní designová zahradní houpačka / lehátko s kovovou konstrukcí a stříškou proti slunci je ideální na zahrady, terasy, větší balkony apod.
Elegantní a pohodlné zahradní houpací křeslo v moderním stylu se skvěle hodí na každou zahradu, balkon nebo terasu. Polstrování z polyesterové látky zajistí maximální pohodlí při relaxaci a dostatečně velká plocha umožní pozici v lehu. Navíc se tkanina snadno udržuje, takže nebudete mít starosti s praním. Robustní kovová konstrukce zajistí potřebnou stabilitu pro příjemné chvíle strávené v letním čase na čerstvém vzduchu při čtení i opalování. Velká stříška je zase zárukou dokonalého zastínění před slunečním svitem. Jistě potěší i snadná montáž houpacího křesla.
Velmi pohodlný anatomický tvar lehátka- ideální pro chvíle relaxace.

Parametry:
Robustní kovová konstrukce
Velikost: 164 × 78 × 193 cm

Sluneční stříška
Odnímatelné polstrované čalounění
Barevné provedení: šedá

Nosnost 120 kg

Návod na montáž a správné používání v českém jazyce je součástí každého balení.
Záruka 2 roky.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,