Zaoblené LED zrcadlo do koupelny

Koupelnové zrcadlo s LED osvětlením po celém obvodu. Zrcadlo o rozměru 65x80 cm má zaoblené rohy. Konstrukce z hliníkového rámu... více informací »
Zaoblené LED zrcadlo do koupelny
5 856 Kč
Do obchodu
Koupelnové zrcadlo s LED osvětlením po celém obvodu. Zrcadlo o rozměru 65x80 cm má zaoblené rohy. Konstrukce z hliníkového rámu...

Koupelnové zrcadlo s LED osvětlením po celém obvodu. Zrcadlo o rozměru 65×80 cm má zaoblené rohy. Konstrukce z hliníkového rámu 45 mm, tloušťka zrcadloviny 5 mm. Zrcadlo můžete zavěsit horizontálně i vertikálně. Světelné diody LED ušetří až 85% energie ve srovnání s běžnými žárovkami, vydrží mnohonásobně déle a neobsahují rtuť. Technologie LED vám domů přinese úplně nové světlo, ušetříte za elektřinu a pomůžete přírodě. Koupelnová LED zrcadla se vyznačují zejména výbornou svítivostí. Zrcadlo je navrženo zejména pro moderní koupelnové interiéry, a proto zvoleným barevným podáním světla je „cool white”, poskytující výrazné bílé osvětlení. Připojení 220-240V. Ochrana IP 44. Lumen 3240, spotřeba-výkon 26W, teplota chromatičnosti 6000k-6500k. Zapojení do el. rozvodu a zapínání přes vypínač světel v místnosti. Dodáváme bez vypínače.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Rozměry (cm) 75 x 8 x 89cm Unikátní produkt lze zakoupit pohodlně na našem webu zařazený v sekci koupelnová zrcadla. Nyní můžete koupit ještě jiné výrobky z této oblíbené rubriky z pohodlí domova.

Tento nejprodávanější produkt Zaoblené LED zrcadlo do koupelny od známé společnosti FORLIVING s.r.o. snadno seženete právě teď skutečně výhodně! Cena již od 5 856 Kč.