Konferenční stolek – zásuvka

Konferenční stolek se zásuvkou. Materiál kombinace dubového masivu (horní deska, nohy, přední rám, čelo zásuvky) a dýhovaného... více informací »
Konferenční stolek - zásuvka
16 919 Kč
Do obchodu
Konferenční stolek se zásuvkou. Materiál kombinace dubového masivu (horní deska, nohy, přední rám, čelo zásuvky) a dýhovaného...

Konferenční stolek se zásuvkou. Materiál kombinace dubového masivu (horní deska, nohy, přední rám, čelo zásuvky) a dýhovaného DTD s povrchovou úpravou tvrdým voskovým olejem. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. Dřevěné úchytky. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Dekor dub
Hodně žádaný produkt Konferenční stolek – zásuvka máte možnost pořídit mimo jiné tu na webu v sekci konferenční stolky. Nyní si můžete pořídit unikátní produkty z této rubriky za výborné peníze.

Tento velmi oblíbený kus Konferenční stolek - zásuvka značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete najít tady teď právě za výprodejovou cenu. Teď v akci 16 919 Kč.