Úložný prostor zásuvka Venuše

Úložný prostor v podobě zásuvky pod postele Venuše z naší nabídky (viz související produkty). Zásuvku české výroby z lamina... více informací »
Úložný prostor zásuvka Venuše
2 778 Kč
Do obchodu
Úložný prostor v podobě zásuvky pod postele Venuše z naší nabídky (viz související produkty). Zásuvku české výroby z lamina...

Úložný prostor v podobě zásuvky pod postele Venuše z naší nabídky (viz související produkty). Zásuvku české výroby z lamina o síle 18 mm nabízíme v několika dezénech. Úložný prostor na kolečkách pro snadnější vysouvání určitě oceníte nejen v dětském pokoji. Při použití výklopných roštů je úložný prostor přístupný i ze shora lůžka. Dodáváme v demontu. Rozměry: – šířka 80 cm – délka 197,5 cm – výška 22 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Tento kvalitní produkt Úložný prostor zásuvka Venuše jde nakoupit v pohodě tady u nás v kategorii postele! Máme pro vás skvělé kousky ve zmíněné sekci za báječnou cenu! U nás vám nabízíme více, u nás totiž najdete další skvělé kousky značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce.

Tento velmi žádaný kus Úložný prostor zásuvka Venuše od top značky FORLIVING s.r.o. snadno získáte zde za výprodejovou cenu! Nyní pořídíte jen za 2 778 Kč.