Jídelní stůl se zásuvkou 2

Masiv - smrk. 4x zásuvka, kónické nohy. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a... více informací »
Jídelní stůl se zásuvkou 2
13 321 Kč
Do obchodu
Masiv - smrk. 4x zásuvka, kónické nohy. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a...

Masiv – smrk. 4x zásuvka, kónické nohy. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. K výběru je několik odstínů povrchové úpravy. Váha 42 kg. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů. Pozn.: Doporučujeme objednávat nábytek z borového masivu v barevném provedení pouze 3101 bezbarvý transparentní vosk, protože působením UV záření borové dřevo časem ztmavne a jsou velké rozdíly v barevnosti dřeva.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Rozkládací ne Tento zlevněný produkt je k dostání pohodlně na našem webu v populární kategorii jídelní stoly. Nyní můžete koupit unikátní produkty z této populární kategorie ve výhodné akci! To ale není všechno, náš sortiment je ale široký! Máme v nabídce další skvělé zboží od výrobce FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasný výrobce FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky nabízí skvělé výrobky

Tento velmi žádaný produkt Jídelní stůl se zásuvkou 2 od známé společnosti FORLIVING s.r.o. snadno můžete najít zrovna skutečně výhodně. Aktuálně v akci za 13 321 Kč.