Jídelní stůl se zásuvkou 4

Masiv - smrk. 2x zásuvka, kónické nohy. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se,... více informací »
Jídelní stůl se zásuvkou 4
10 098 Kč
Do obchodu
Masiv - smrk. 2x zásuvka, kónické nohy. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se,...

Masiv – smrk. 2x zásuvka, kónické nohy. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištení se nechá snadno setřít. K výběru je několik odstínů povrchové úpravy. Váha 32 kg.Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů. Pozn.: Doporučujeme objednávat nábytek z borového masivu v barevném provedení pouze 3101 bezbarvý transparentní vosk, protože působením UV záření borové dřevo časem ztmavne a jsou velké rozdíly v barevnosti dřeva.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Rozkládací ne
Diskontní produkt Jídelní stůl se zásuvkou je k dispozici bez problémů u nás v populární kategorii jídelní stoly. Nyní si můžete koupit nové kousky ve zmíněné sekci ve výprodejové akci! V očích zákazníků populární výrobce FORLIVING s.r.o. má ve stále nabídkce prvotřídní zboží Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Tento diskontní kus Jídelní stůl se zásuvkou 4 od známé společnosti FORLIVING s.r.o. snadno pořídíte na našich stránkách teď právě v akci! Nabídka již od 10 098 Kč.