Zásuvkový konferenční stolek 1

Masiv - smrk. 2x zásuvka. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny,... více informací »
Zásuvkový konferenční stolek 1
8 546 Kč
Do obchodu
Masiv - smrk. 2x zásuvka. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny,...

Masiv – smrk. 2x zásuvka. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. K výběru je několik odstínů povrchové úpravy. Váha 20 kg. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů. Pozn.: Doporučujeme objednávat nábytek z borového masivu v barevném provedení pouze 3101 bezbarvý transparentní vosk, protože působením UV záření borové dřevo časem ztmavne a jsou velké rozdíly v barevnosti dřeva.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Masiv Zajímavý produkt Zásuvkový konferenční stolek 1 pořídíte bezprostředně na webu umístěný v kategorii konferenční stolky! Nyní můžete koupit podobné kusy z této oblíbené kategorie za nejlepší ceny! V očích zákazníků populární značka FORLIVING s.r.o. má vysoce kvalitní sortiment U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás taky více skvělých produktů od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Zlevněný produkt Zásuvkový konferenční stolek 1 od top výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše najdete zde v akci. Nabídky od 8 546 Kč.