Zásuvný kontejner Grantar,

Zásuvný kontejner Grantar bude praktickým doplňkem k patrové posteli nesoucí stejný název. Úložný prostor je vyroben z... více informací »
Zásuvný kontejner Grantar
3 790 Kč
Do obchodu
Zásuvný kontejner Grantar bude praktickým doplňkem k patrové posteli nesoucí stejný název. Úložný prostor je vyroben z...

Zásuvný kontejner Grantar bude praktickým doplňkem k patrové posteli nesoucí stejný název. Úložný prostor je vyroben z masivního dřeva a MDF v dezénu dub. Kontejner snadno zasunete pod lůžko a uschováte do něj všechny potřebné věci včetně sezónních lůžkovin. Použít jej navíc lze i také jako přistýlku. Dodáváme v demontu bez matrace a doplňků. Provedení: dřevo masiv + MDF dezén dub Rozměry: šířka 94 cm hloubka 198 cm výška 23,6 cm plocha na spaní 90 x 195 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Dekor dub Tento kvalitní a žádaný produkt Zásuvný kontejner Grantar, jde získat právě tu na našich stránkách zařazený v rubrice postele! Nyní koupíte ještě jiné produkty z této kategorie z pohodlí domova.

Tento kvalitní a levný výrobek Zásuvný kontejner Grantar, s osvědčenou značkou FORLIVING s.r.o. snadno získáte tady se slevou! Akční ceny od 3 790 Kč.