Koupelnová závěsná skříňka GALENA SI09

Horní závěsná skříňka Si09 české výroby v designu koupelnové kolekce Galena. Koupelnovou skříňku s plnými dvířky z lamina... více informací »
Koupelnová závěsná skříňka GALENA SI09
990 Kč
Do obchodu
Horní závěsná skříňka Si09 české výroby v designu koupelnové kolekce Galena. Koupelnovou skříňku s plnými dvířky z lamina...

Horní závěsná skříňka Si09 české výroby v designu koupelnové kolekce Galena. Koupelnovou skříňku s plnými dvířky z lamina nabízíme v bílém provedení. Sestavte si sněhobílou koupelnu dle vašich představ a potřeb společně s dalšími prvky této moderní sektorové kolekce Galena (viz související produkty). Rozměry: – šířka 30 cm – hloubka 30 cm – výška 61 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá Vynikající výrobek je k dostání právě tu na webu zařazený v kategorii koupelnový nábytek! Nyní získáte parádní produkty z naší rubriky za outletovou cenu! Značka FORLIVING s.r.o. dlouhodobě poskytuje velmi kvalitní sortiment. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Velmi žádaný výrobek Koupelnová závěsná skříňka GALENA SI09 od oblíbené značky FORLIVING s.r.o. snadno naleznete teď ve slevě! Teď za akční cenu 990 Kč.