Závěsná skříňka Mamba, bílá-černý pololesk

Závěsná skříňka je vyrobena z 16 mm silného LTD v trendy dezénu bílá/ černý pololesk. Můžete ji zakoupit i jako součást... více informací »
Závěsná skříňka Mamba
4 831 Kč
Do obchodu
Závěsná skříňka je vyrobena z 16 mm silného LTD v trendy dezénu bílá/ černý pololesk. Můžete ji zakoupit i jako součást...

Závěsná skříňka je vyrobena z 16 mm silného LTD v trendy dezénu bílá/ černý pololesk. Můžete ji zakoupit i jako součást setu obývací stěny MAMBA. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá-černá Oblíbený a kvalitní produkt Závěsná skříňka Mamba, bílá-černý máte možnost nakoupit právě teď tady a teď na našem webu v populární sekci komody. Podívejte se na jiné produkty ve zmiňované rubrice za neuvěřitelně výhodnou cenu. Náš sortiment je ale široký, mrkněte na další prověřené kousky od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný produkt Závěsná skříňka Mamba, bílá-černý pololesk od výrobce se skvělou pověstí FORLIVING s.r.o. máte možnost najít v naší nabídce za extra cenu! Nyní lze objednat jen za 4 831 Kč.