Závěsná skříňka Mamba, -bílý pololesk

Moderní a prostorná skříňka, která vyniká svým jedinečným zpracováním i zajímavým designem. Je vyrobena z 16 mm silného LTD v trendy dezénu... více informací »
Závěsná skříňka Mamba
4 831 Kč
Do obchodu
Moderní a prostorná skříňka, která vyniká svým jedinečným zpracováním i zajímavým designem. Je vyrobena z 16 mm silného LTD v trendy dezénu...

Moderní a prostorná skříňka, která vyniká svým jedinečným zpracováním i zajímavým designem. Je vyrobena z 16 mm silného LTD v trendy dezénu dub/ bílý pololesk. Skříňku můžete zakoupit i v již sestaveném setu obývací stěny MAMBA. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá Tento zlevněný výrobek Závěsná skříňka Mamba, -bílý máte možnost pořídit bezstarostně tu na našem webu zařazený v rubrice vitríny! Podívejte se na parádní kousky z této populární rubriky za báječnou cenu! To ale ovšem není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. Máme v nabídce také další zboží od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Nový výrobek Závěsná skříňka Mamba, -bílý pololesk s osvědčenou značkou FORLIVING s.r.o. pohodlně pořídíte teď extra se slevou! Ve skvělé akci za 4 831 Kč.