Závěsné křeslo FAIO

Závěsné křeslo Faio nabízíme v černém provedení. Pohodlné křeslo zavěšené na čerstvém vzduchu ve vaší zahradě nebo v ložnici či dětském... více informací »
Závěsné křeslo FAIO
840 Kč
Do obchodu
Závěsné křeslo Faio nabízíme v černém provedení. Pohodlné křeslo zavěšené na čerstvém vzduchu ve vaší zahradě nebo v ložnici či dětském...

Závěsné křeslo Faio nabízíme v černém provedení. Pohodlné křeslo zavěšené na čerstvém vzduchu ve vaší zahradě nebo v ložnici či dětském pokoji vám zpříjemní den. Křeslo je vystlané měkkými polštáři. Oblíbíte si ho při pořádání zahradní párty, grilování nebo při relaxaci při letním slunění u bazénu. Nosnost do 120 kg. Rozměr křesla: 100 x 130 cm Rozměr polštářů: (š/h) 40 × 40 cm Rozpěrka z tvrdého masivního dřeva o průměru 3,5 cm a délce 95 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva černá Velmi žádaný produkt Závěsné křeslo FAIO můžete pořídit v pohodě na stránkách v oblíbené kategorii závěsná křesla! Vyberte si akční výrobky ze zmíněné rubriky za super ceny! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc. U nás v nabídce totiž najdete více skvělých produktů od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Ve slevě tento výrobek Závěsné křeslo FAIO od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. můžete najít tady teď právě v akci! Cena již od 840 Kč.