Závěsné křeslo QUEEN, modrý sedák

Závěsné křeslo QUEEN se stabilní kovovou konstrukcí a sedacím prostorem z umělého ratanu. Relaxační závěsné křeslo lakujeme... více informací »
Závěsné křeslo QUEEN
6 660 Kč
Do obchodu
Závěsné křeslo QUEEN se stabilní kovovou konstrukcí a sedacím prostorem z umělého ratanu. Relaxační závěsné křeslo lakujeme...

Závěsné křeslo QUEEN se stabilní kovovou konstrukcí a sedacím prostorem z umělého ratanu. Relaxační závěsné křeslo lakujeme do černé barvy. Součástí ratanového relaxačního křesla je modrý sedák na zip. Závěsné křeslo je stabilní, poskytne pohodlí i pro objemnější postavy do 110 kg. Jedná se o praktický prvek relaxace do vašeho interiéru nebo venkovního prostředí za bezkonkurenční cenu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Celková výška / šířka / hloubka 195 cm/ 115 cm / 125 cm Výjimečný kousek Závěsné křeslo QUEEN, modrý sedák lze získat bezprostředně u nás ve známé rubrice ratanový nábytek! Prozkoumejte akční produkty z této známé kategorie snadno online! Tato značka FORLIVING s.r.o. vás obohatí o prvotřídní sortiment Nakupujte výhoděn u nás. To ale není všechno, u nás vám nabídneme víc. Prozkoumejte u nás taky další produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento skvělý výrobek Závěsné křeslo QUEEN, modrý sedák od top značky FORLIVING s.r.o. můžete získat u nás nyní opravdu levně. Akční ceny již od 6 660 Kč.