Matrace Antibacterial visco vakuo cm 1+1 ZDARMA

Matrace Antibacterial visco vakuo o výšce 22 cm v akci 1+1 ZDARMA. Sanitized pěna likviduje plísně, řasy, roztoče a další... více informací »
Matrace Antibacterial visco vakuo  cm 1+1 ZDARMA
15 200 Kč
Do obchodu
Matrace Antibacterial visco vakuo o výšce 22 cm v akci 1+1 ZDARMA. Sanitized pěna likviduje plísně, řasy, roztoče a další...

Matrace Antibacterial visco vakuo o výšce 22 cm v akci 1+1 ZDARMA. Sanitized pěna likviduje plísně, řasy, roztoče a další nežádoucí mikroorganismy, čímž zajistí skutečně zdravé a čisté prostředí pro váš spánek. Antidekubitní prořez je vzdušný a šetrný k vašim zádům. Jádro matrace tvoří značková pěna Elliocel. Odnímatelný potah ALOE VERA, tvarově prošitý s klimatizační výplní a netkanou textílií. Spodní stranu tvoří líná pěna, která při kontaktu s lidským tělem optimalizuje svou tvrdost podle absorbování tepla a zaručuje přizpůsobení matrace jakémukoliv zatížení. Ideálně rovnoměrně podpírá tělo. Tužší hygienická matrace vhodná také pro alergiky a dlouhodobě nemocné. Vlastnosti matrace: – rozměr 80×200 nebo 90×200 cm – výška 22 cm – ortopedická zátěž do 130 kg – FYZIOSYSTÉM – 7 zon rozložení hmotnosti – uložení na všechny druhy roštů – záruka 4 roky U akce 1+1 není možné kombinovat rozměry, obě matrace vždy dodáváme ve stejném rozměru.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výrobce Materasso
Kvalitní a levný produkt Matrace Antibacterial visco vakuo lze zakoupit právě zde tady u nás umístěný v sekci matrace. Nyní si můžete vybrat parádní produkty z naší sekce za skvělou cenu! Věhlasná značka FORLIVING s.r.o. má ve stále nabídkce špičkový sortiment Nabídka platí do vyprodání zásob! Třeba hledáte něco jiného, u nás vám nabízíme více! Máme v nabídce také další kousky od výrobce FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce.

Výjimečný kus Matrace Antibacterial visco vakuo cm 1+1 ZDARMA od známé společnosti FORLIVING s.r.o. jednoduše seženete právě teď ve slevě! Aktuálně v akci za 15 200 Kč.