Zrcadlo Provence LS2, zelené

Zrcadlo Provence LS2 v rámu z lamina v zelené barvě. Ponořte se do kouzelného světa trubadúrů a jejich milostných písní,... více informací »
Zrcadlo Provence LS2
1 616 Kč
Do obchodu
Zrcadlo Provence LS2 v rámu z lamina v zelené barvě. Ponořte se do kouzelného světa trubadúrů a jejich milostných písní,...

Zrcadlo Provence LS2 v rámu z lamina v zelené barvě. Ponořte se do kouzelného světa trubadúrů a jejich milostných písní, kterými je oblast Provence vyhlášená. S kolekcí nábytku Provence bude váš domov útulným a hřejivým místem odpočinku. Zrcadlo z luxusní kolekce nábytku, která je inspirovaná nezaměnitelným venkovským stylem jihovýchodní Francie. Dopřejte si luxus a nádech historie i u vás doma. S kolekcí Provence se váš interiér stane útulným domovem. Kombinace bílého dekoru borovice andersen s tmavým dubem lefkas propůjčují nábytku svěží a lehký vzhled. Jedinečný design je sklouben s vysokou funkčností, takže se nemusíte bát, že váš nový nábytek bude pouze na ozdobu. Každá skříňka nabízí dostatek úložného prostoru, kam umístíte všechny potřebné věci. Originální úchytky dokreslují venkovský charakter nábytku. Rozměry: – šířka 82 cm – hloubka 2 cm – výška 82 cm Zrcadlo LS2 je jedním z prvků kolekce Provence v zelené barvě a vybavte si domov přesně dle vašich představ. Nebo si libovolně nakombinujte interiér s bílou nebo šedou variantou kolekce Provence.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál LaminoNový produkt Zrcadlo Provence LS2, zelené máte možnost dostat jednoduše tady na našem webu ve známé kategorii koupelnová zrcadla. Připravili jsme pro vás akční produkty z této známé sekce za super peníze.

Kvalitní a oblíbený produkt Zrcadlo Provence LS2, zelené od oblíbené značky FORLIVING s.r.o. snadno naleznete tady za výhodnou cenu. Teď v akci 1 616 Kč.