Pohovka Zeta

Rozkládací křeslo, výplň sedáků je z PU pěny. Křeslo dodáváme v několika barevných kombinacích, v nichž si každý jistě najde svého favorita.... více informací »
Pohovka Zeta
9 550 Kč
Do obchodu
Rozkládací křeslo, výplň sedáků je z PU pěny. Křeslo dodáváme v několika barevných kombinacích, v nichž si každý jistě najde svého favorita....

Rozkládací křeslo, výplň sedáků je z PU pěny. Křeslo dodáváme v několika barevných kombinacích, v nichž si každý jistě najde svého favorita. Křesílko jednoduše rozložíte na lůžko a můžete na něj uložit nečekanou návštěvu. Křesílko je vhodné pouze pro příležitostné přespání. Rozměr: 80x90xv87 cm Rozměr rozloženého lůžka: 75×190 cm Výška sezení: 42 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Úložný prostor ne
Zlevněný výrobek Pohovka Zeta můžete sehnat mimo jiné tu v populární sekci křesla. Nyní můžete koupit oblíbené produkty z této známé rubriky za super peníze. V očích zákazníků populární výrobce FORLIVING s.r.o. vám může nabídnout prvotřídní produkty.

Tento oblíbený produkt Pohovka Zeta od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše seženete tady teď levně! Akční cena již od 9 550 Kč.