dětská židle ACTIKID 2

Rostoucí dětská židle ACTIKID 2, splňuje veškeré požadavky zdravého sezení během růstu dítěte a je určena pro děti od 4 let... více informací »
dětská židle ACTIKID 2
6 328 Kč
Do obchodu
Rostoucí dětská židle ACTIKID 2, splňuje veškeré požadavky zdravého sezení během růstu dítěte a je určena pro děti od 4 let...

Rostoucí dětská židle ACTIKID 2, splňuje veškeré požadavky zdravého sezení během růstu dítěte a je určena pro děti od 4 let pro výšku dítěte od 110 do 180 cm při maximálním zatížení 100 kg. Samostatně lze nastavovat výšku sezení, hloubku sezení i výšku zádové opěrky. Židle je v nabídce ve dvou základních kombinacích za velmi příznivou cenu, lze si však objednat i další barevná provedení tak, aby sladění kreativního interiéru dětského pokoje bylo optimální. ACTIKID patří mezi to nejlepší, co lze v dostupné cenové kategorii pro zdravé sezení Vašich dětí pořídit. Židle je vybavena univerzálními kolečky pro koberce a i tvrdé podlahy. Rozměry: – celková výška 81 – 104 cm – výška sezení 36 – 49 cm – hloubka sezení 28 – 41 cm – šířka 44 cm Záruka na židli 5 let.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Rostoucí ano
Tento kvalitní a žádaný produkt dětská židle ACTIKID 2 máte možnost koupit bezstarostně na našem webu zařazený v rubrice kancelářské židle! Nyní pořídíte ještě ostatní kusy ze zmíněné rubriky z pohodlí domova. Významná značka FORLIVING s.r.o. vás obohatí o velmi kvalitní výrobky.

Oblíbený a kvalitní produkt dětská židle ACTIKID 2 od známého výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše naleznete na našich stránkách teď skutečně levně! Nabídka již od 6 328 Kč.