Dětská židle Spiker

Dětská otočná židle Spiker s bílým opěrákem ze síťoviny s barevnými motýlky a fialovým sedákem. Židle má područky, základnu a 5 koleček v... více informací »
Dětská židle Spiker
1 645 Kč
Do obchodu
Dětská otočná židle Spiker s bílým opěrákem ze síťoviny s barevnými motýlky a fialovým sedákem. Židle má područky, základnu a 5 koleček v...

Dětská otočná židle Spiker s bílým opěrákem ze síťoviny s barevnými motýlky a fialovým sedákem. Židle má područky, základnu a 5 koleček v černém plastu. Židle můžete výškově polohovat pomocí výkonného plynového pístu a pákového mechanismu Basic. Prodyšný opěrák ze síťoviny zaručuje příjemné sezení bez nadměrného pocení a díky svému tvarování i optimálně podpírá bedra. Sedák je čalouněný prodyšnou tkaninou, která také příznivě ovlivňuje pocení při sezení v parných dnech. Nosnost židle je do 100 kg. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva fialová
Výjimečný a žádaný kus Dětská židle Spiker jde koupit v pohodě tady a teď na našem webu v oblíbené sekci kancelářské židle. Připravili jsme pro vás ještě jiné kusy z této sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu. U nás nabízíme více, u nás v nabídce totiž najdete další skvělé kousky od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární značka FORLIVING s.r.o. dodává velmi kvalitní výrobky

Zlevněný produkt Dětská židle Spiker pocházející od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše pořídíte tady a teď právě téměř zdarma. Nabídka od 1 645 Kč.