Zrcadlo zlatý bambus

Zrcadlo v rámu bez fazety. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla je tak možno využít nejen v koupelnách, ale i kdekoliv v... více informací »
Zrcadlo zlatý bambus
3 045 Kč
Do obchodu
Zrcadlo v rámu bez fazety. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla je tak možno využít nejen v koupelnách, ale i kdekoliv v...

Zrcadlo v rámu bez fazety. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla je tak možno využít nejen v koupelnách, ale i kdekoliv v interiéru. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme.Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci. Zrcadlo o síle 3 mm. Šíře rámu 25 mm. Lze objednat ve více rozměrech od 34×44 cm až do 67×147 cm (viz varianty produktu). Uvádíme vždy vnější rozměr včetně rámu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva zlatá-Žlutá
Tento neodolatelný výrobek máte možnost koupit bez problémů na našich stránkách umístěný v sekci koupelnová zrcadla. Prozkoumejte akční kusy ve zmíněné sekci ve slevě. U zákazníků oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. dlouhodobě poskytuje prvotřídní výrobky.

Tento velmi žádaný kus Zrcadlo zlatý bambus originál od značky FORLIVING s.r.o. snadno získáte u nás právě opravdu výhodně. Akční cena od 3 045 Kč.