Zrcadlo EF12

Nástěnné zrcadlo s broušenou hranou bez fazety. Zrcadlo o síle 3 mm nabízíme ve velikosti 40/50 x 70 cm (šířka x výška).... více informací »
Zrcadlo EF12
747 Kč
Do obchodu
Nástěnné zrcadlo s broušenou hranou bez fazety. Zrcadlo o síle 3 mm nabízíme ve velikosti 40/50 x 70 cm (šířka x výška)....

Nástěnné zrcadlo s broušenou hranou bez fazety. Zrcadlo o síle 3 mm nabízíme ve velikosti 40/50 x 70 cm (šířka x výška). Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ zrcadla Oválné Tento kvalitní a levný výrobek Zrcadlo EF12 jde nakoupit přímo tady a teď na našich stránkách v populární sekci koupelnová zrcadla. Nyní najdete ještě další zboží z této oblíbené rubriky za extra cenu! Nebojte, máme toho více, podívejte se taky na další prověřené produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Unikátní produkt Zrcadlo EF12 s osvědčenou značkou FORLIVING s.r.o. jednoduše najdete právě nyní za výprodejovou cenu. Ceny od 747 Kč.