Zrcadlo slonová kost

Zrcadlo v rámu bez fazety. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel... více informací »
Zrcadlo slonová kost
2 783 Kč
Do obchodu
Zrcadlo v rámu bez fazety. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel...

Zrcadlo v rámu bez fazety. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme.Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla je tak možno využít nejen v koupelnách, ale i kdekoliv v interiéru. Zrcadlo o síle 3 mm. Šíře rámu 50 mm. Lze objednat ve více rozměrech od 40×50 cm až do 73×153 cm (viz varianty produktu). Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva krémová-Béžová
Kvalitní a velmi žádaný produkt je k sehnání rovnou tady u nás v populární rubrice koupelnová zrcadla! Prozkoumejte další kousky z této populární kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu. To ovšem není vše, máme toho více! Máme v nabídce další prověřené produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Oblíbená značka FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky prodává top sortiment

Nejprodávanější produkt Zrcadlo slonová kost značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete najít právě nyní ve slevě! Ceny od 2 783 Kč.