Zrcadlo – lístkové zlato

Zrcadlo v rámu s dekorativní fazetou. Zrcadlo o síle 5 mm. Šíře fazety 35 mm. Šíře rámu 80 mm. Rám zrcadel je vyvinut... více informací »
Zrcadlo - lístkové zlato
2 860 Kč
Do obchodu
Zrcadlo v rámu s dekorativní fazetou. Zrcadlo o síle 5 mm. Šíře fazety 35 mm. Šíře rámu 80 mm. Rám zrcadel je vyvinut...

Zrcadlo v rámu s dekorativní fazetou. Zrcadlo o síle 5 mm. Šíře fazety 35 mm. Šíře rámu 80 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla je tak možno využít nejen v koupelnách, ale i kdekoliv v interiéru. Lze objednat ve více rozměrech od 45×55 cm až do 115×175 cm (viz varianty produktu). Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme. Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva zlatá-Žlutá
Tento velmi žádaný produkt máte možnost koupit lehce tady a teď na našem webu v kategorii koupelnová zrcadla! Prozkoumejte parádní výrobky ze zmíněné kategorie za skvělou cenu!

Výjimečný a žádaný výrobek Zrcadlo - lístkové zlato od známé značky FORLIVING s.r.o. snadno najdete tady nyní opravdu výhodně! Nabídky již od 2 860 Kč.