Zrcadlo suchý rákos

Zrcadlo v rámu bez fazety. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla je tak možno využít nejen v... více informací »
Zrcadlo suchý rákos
1 440 Kč
Do obchodu
Zrcadlo v rámu bez fazety. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla je tak možno využít nejen v...

Zrcadlo v rámu bez fazety. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla je tak možno využít nejen v koupelnách, ale i kdekoliv v interiéru. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme.Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci. Zrcadlo o síle 3 mm. Šíře rámu 50 mm. Lze objednat ve více rozměrech od 39×49 cm až do 73×153 cm (viz varianty produktu). Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ zrcadla Čtvercové / Obdelníkové-V rámu
Často hledaný produkt Zrcadlo suchý rákos můžete dostat rovněž na stránkách v populární kategorii koupelnová zrcadla! Připravili jsme parádní kousky z naší rubriky za extra cenu.

Kvalitní a levný kus Zrcadlo suchý rákos od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše najdete nyní ve výprodejové akci! Právě lze objednat jen za 1 440 Kč.