Zrcadlo s fazetou v rámu, ornament antické stříbro

Zrcadlo s fazetou ve stříbrném rámu s antickými ornamenty o šíři 85 mm. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE - ekologicky... více informací »
Zrcadlo s fazetou v rámu
1 726 Kč
Do obchodu
Zrcadlo s fazetou ve stříbrném rámu s antickými ornamenty o šíři 85 mm. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE - ekologicky...

Zrcadlo s fazetou ve stříbrném rámu s antickými ornamenty o šíři 85 mm. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE – ekologicky nezávadného zrcadla nové generace má sílu 4 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla však můžete umístit nejen v koupelně, ale i kdekoliv ve vašem interiéru. Toto zrcadlo si můžete objednat ve více rozměrech od 45×55 cm až do 115×175 cm (viz varianty produktu). Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme.Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ zrcadla Čtvercové / Obdelníkové-V rámu-S fazetouVysoce kvalitní výrobek Zrcadlo s fazetou v rámu, ornament antické stříbro jde pořídit právě na stránkách umístěný v sekci koupelnová zrcadla. Podívejte se na zcela nové produkty z této známé sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Akční a ve slevě kus Zrcadlo s fazetou v rámu, ornament antické stříbro od oblíbené značky FORLIVING s.r.o. můžete získat právě zde skutečně výhodně! Cena již od 1 726 Kč.