Zrcadlo Provence LS2, šedé

Zrcadlo z luxusní kolekce nábytku, která je inspirovaná nezaměnitelným venkovským stylem jihovýchodní Francie. Dopřejte si luxus... více informací »
Zrcadlo Provence LS2
1 616 Kč
Do obchodu
Zrcadlo z luxusní kolekce nábytku, která je inspirovaná nezaměnitelným venkovským stylem jihovýchodní Francie. Dopřejte si luxus...

Zrcadlo z luxusní kolekce nábytku, která je inspirovaná nezaměnitelným venkovským stylem jihovýchodní Francie. Dopřejte si luxus a nádech historie i u vás doma. S kolekcí Provence se váš interiér stane útulným domovem. Kombinace bílého dekoru borovice andersen s tmavým dubem lefkas propůjčují nábytku svěží a lehký vzhled. Jedinečný design je sklouben s vysokou funkčností, takže se nemusíte bát, že váš nový nábytek bude pouze na ozdobu. Každá skříňka nabízí dostatek úložného prostoru, kam umístíte všechny potřebné věci. Originální úchytky dokreslují venkovský charakter nábytku. Ponořte se do kouzelného světa trubadúrů a jejich milostných písní, kterými je oblast Provence vyhlášená. S kolekcí nábytku Provence bude váš domov útulným a hřejivým místem odpočinku. Zrcadlo je v rámu z lamina v šedé barvě. Rozměry: – šířka 82 cm – hloubka 2 cm – výška 82 cm Zrcadlo LS2 je jedním z prvků kolekce Provence v šedé barvě a vybavte si domov přesně dle vašich představ. Nebo si libovolně nakombinujte interiér s bílou variantou kolekce Provence.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál LaminoTento kvalitní produkt je k získání lehce tady a teď na našem webu ve známé rubrice koupelnová zrcadla! Připravili jsme pro vás ještě ostatní zboží ve zmiňované kategorii ve slevě! Možná hledáte něco jiného, přichystali jsme toho pro vás více! Prozkoumejte u nás další zboží od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce FORLIVING s.r.o. má ve stále nabídkce špičkový sortiment.

Tento kvalitní a levný kus Zrcadlo Provence LS2, šedé od známého výrobce FORLIVING s.r.o. můžete sehnat zde nyní skutečně výhodně! Právě teď jen za 1 616 Kč.