Zrcadlo – stříbrný akvadukt

Zrcadlo v rámu s dekorativní fazetou. Zrcadlo o síle 5 mm. Šíře fazety 35 mm. Šíře rámu 90 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého... více informací »
Zrcadlo - stříbrný akvadukt
1 692 Kč
Do obchodu
Zrcadlo v rámu s dekorativní fazetou. Zrcadlo o síle 5 mm. Šíře fazety 35 mm. Šíře rámu 90 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého...

Zrcadlo v rámu s dekorativní fazetou. Zrcadlo o síle 5 mm. Šíře fazety 35 mm. Šíře rámu 90 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla je tak možno využít nejen v koupelnách, ale i kdekoliv v interiéru. Lze objednat ve více rozměrech od 47×57 cm až do 117×177 cm (viz varianty produktu). Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme. Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva stříbrná-Šedá
Tento diskontní produkt Zrcadlo – stříbrný akvadukt máte možnost koupit zrovna tady na webu zařazený v sekci koupelnová zrcadla. Nyní si můžete vybrat ještě jiné produkty z naší kategorie za mimořádně nízkou cenu.

Tento vynikající produkt Zrcadlo - stříbrný akvadukt pocházející od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše pořídíte zde teď ve slevě! Nyní lze objednat jen za 1 692 Kč.