Zrcadlo v rámu, patinovaný stříbrný ornament 56 mm

Zrcadlo v patinovaném rámu se stříbrnými ornamenty o šíři 56 mm. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE - ekologicky nezávadného... více informací »
Zrcadlo v rámu
2 364 Kč
Do obchodu
Zrcadlo v patinovaném rámu se stříbrnými ornamenty o šíři 56 mm. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE - ekologicky nezávadného...

Zrcadlo v patinovaném rámu se stříbrnými ornamenty o šíři 56 mm. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE – ekologicky nezávadného zrcadla nové generace má sílu 4 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla však můžete umístit nejen v koupelně, ale i kdekoliv ve vašem interiéru. Toto zrcadlo si můžete objednat ve více rozměrech od 40×50 cm až do 74×154 cm (viz varianty produktu). Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme.Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ zrcadla Čtvercové / Obdelníkové-V rámu Hodně oblíbený výrobek Zrcadlo v rámu, patinovaný stříbrný ornament 56 mm můžete sehnat již dnes na webu zařazený v sekci koupelnová zrcadla! Nyní získáte zcela nové produkty ve zmíněné sekci za skvělou cenu! To není všechno, náš sortiment je široký! Mrkněte na více skvělých kousků od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Přední dodavatel FORLIVING s.r.o. dlouhodobě prodává vynikající sortiment. Nové kousky každý den.

Velmi oblíbený kus Zrcadlo v rámu, patinovaný stříbrný ornament 56 mm od známé společnosti FORLIVING s.r.o. jednoduše najdete zde skutečně výhodně! Akční ceny od 2 364 Kč.