Zrcadlo , světlý

Představujeme vám luxusní sektorový nábytek v designu kombinující masivní prvky s výraznou reliéfní kresbou. Kolekce Cristalera... více informací »
Zrcadlo
2 550 Kč
Do obchodu
Představujeme vám luxusní sektorový nábytek v designu kombinující masivní prvky s výraznou reliéfní kresbou. Kolekce Cristalera...

Představujeme vám luxusní sektorový nábytek v designu kombinující masivní prvky s výraznou reliéfní kresbou. Kolekce Cristalera je vhodná pro všechny, kteří touží po té nejvyšší kvalitě. Nástěnné zrcadlo má rám vyrobený z lamina s ABS hranami v barevném provedení dřeva jasan světlý. Skvěle jej umístíte nejen v obývacím pokoji. Použitý materiál rámu je o síle 16 mm. Zrcadlo je k dispozici také v dalších barevných provedeních rámu. Dodáváme v demontu. Provedení: jasan světlý lamino / ABS hrany Rozměry: šířka 120 cm výška 80 cm tloušťka lamina16 mm Podívejte se také na další nábytek z této kolekce Cristalera – viz související produkty níže.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Tento vynikající produkt Zrcadlo , světlý můžete dostat bezprostředně na našem webu v oblíbené kategorii koupelnová zrcadla! Získejte další produkty ve zmiňované rubrice za akční cenu! U nás vám nabídneme víc, mrkněte na další prověřené produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Zrcadlo , světlý od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete získat nyní levně! Nabídky již od 2 550 Kč.