Zrcadlo s fazetou v rámu, bronzový akvadukt

Zrcadlo s fazetou v bronzovém rámu s akvaduktem o šíři 93 mm. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE - ekologicky... více informací »
Zrcadlo s fazetou v rámu
3 350 Kč
Do obchodu
Zrcadlo s fazetou v bronzovém rámu s akvaduktem o šíři 93 mm. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE - ekologicky...

Zrcadlo s fazetou v bronzovém rámu s akvaduktem o šíři 93 mm. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE – ekologicky nezávadného zrcadla nové generace má sílu 4 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla však můžete umístit nejen v koupelně, ale i kdekoliv ve vašem interiéru. Toto zrcadlo si můžete objednat ve více rozměrech od 47×57 cm až do 117×177 cm (viz varianty produktu). Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme.Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ zrcadla Čtvercové / Obdelníkové-V rámu-S fazetou Kvalitní a oblíbený produkt najdete bez problémů tady na našem webu v rubrice koupelnová zrcadla. Nyní koupíte ještě jiné kusy ve zmiňované rubrice za výborné peníze! Naše nabídka je široká, podívejte se také na více skvělých kousků od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Známý dodavatel FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky prodává špičkový sortiment.

Designový výrobek Zrcadlo s fazetou v rámu, bronzový akvadukt od známého výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše pořídíte zrovna téměř zdarma. V akci od 3 350 Kč.