Stojánkové kosmetické zrcadlo, zvětšovací

Stojánkové kosmetické zrcadlo s otočnou hlavou, z jedné strany 3x zvětšovací pro kosmetické detaily. Materiál mosaz s povrchovou... více informací »
Stojánkové kosmetické zrcadlo
833 Kč
Do obchodu
Stojánkové kosmetické zrcadlo s otočnou hlavou, z jedné strany 3x zvětšovací pro kosmetické detaily. Materiál mosaz s povrchovou...

Stojánkové kosmetické zrcadlo s otočnou hlavou, z jedné strany 3x zvětšovací pro kosmetické detaily. Materiál mosaz s povrchovou úpravou chrom. V koupelně se věnujeme nejen osobní hygieně, ale rovněž se zde zkrášlujeme. Nástěnné kosmetické zrcadlo je především praktickou pomůckou, ale tvoří i významný dekorativní prvek. Na funkčnost výrobku poskytujeme prodlouženou záruku 5 let. Na povrchovou úpravu výrobku a na jednotlivé části výrobku (pumpička dávkovače, štětiny toaletního kartáče, rukojeť a krytka kartáče, keramické a skleněné nádobky) je stanovena zákonná záruční doba.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Rozměry (cm) 20 x 15 x 34cmTento oblíbený produkt Stojánkové kosmetické zrcadlo, zvětšovací dostanete právě zde tady na stránkách v populární kategorii koupelnová zrcadla! Nyní si můžete vybrat nové kusy z této oblíbené rubriky za výhodné peníze! To není všechno, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce také více skvělých kousků od výrobce FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce.

Tento nejprodávanější kus Stojánkové kosmetické zrcadlo, zvětšovací od společnosti FORLIVING s.r.o. snadno najdete zrovna opravdu levně. V akci od 833 Kč.