Zrcadlo

Zrcadlo v rámu bez fazety. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro... více informací »
Zrcadlo
774 Kč
Do obchodu
Zrcadlo v rámu bez fazety. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro...

Zrcadlo v rámu bez fazety. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme. Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla je tak možno využít nejen v koupelnách, ale i kdekoliv v interiéru. Zrcadlo o síle 3 mm. Šíře rámu 25 mm. Lze objednat ve více rozměrech od 35×45 cm až do 67×147 cm (viz varianty produktu). Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva vínová-Červená
Unikátní a oblíbený kus Zrcadlo je k dostání teď na našem webu ve známé kategorii koupelnová zrcadla! Získejte jiné kousky z této známé rubriky ve slevě! To ale není všechno, u nás toho najdete mnohem více. Máme v nabídce však také více skvělých kousků od výrobce FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný výrobek Zrcadlo značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete pořídit právě teď téměř zdarma! Teď za akční cenu 774 Kč.