fbpx
Katalog nábytku Renoplast
  1. Domů
  2. sety a sestavy
  3. obývací stěny
  4. Obývací stěna Valente hnědá

Obývací stěna Valente hnědá

Tento kvalitní a levný produkt Obývací stěna Valente hnědá od společnosti s výborným jménem Kalune Design jde nakoupit právě nyní na našich stránkách pořád výhodně. Nabídky již od 10 489 Kč.
Obývací stěna Valente

Obývací stěna Valente bude skvělým doplňkem do vašeho obývacího pokoje. S jejím elegantním designem a kvalitním provedením přináší nejen praktičnost, ale také stylový vzhled. Tento set kombinuje televizní stolek, koupelnovou skříňku a nástěnnou polici, které spolu vytvářejí poutavou a velmi funkční obývací stěnu.

Televizní stolek, na pěti nohách, je centrálním prvkem setu. Za dvířky se skrývá dostatek úložného prostoru, do kterého můžete uložit například multimediální zařízení, zatímco do dvou otevřených polic můžete umístit DVD přehrávač. Nástěnná skříňka taktéž poskytuje dostatek prostoru, do kterého lze uschovat například sklenice na víno. Police je naopak ideální pro vystavení dekorativních předmětů, knih nebo rostlin.

Celkový design obývací stěny je moderní a elegantní. Dekor ořechového dřeva dodá celému vašemu obývacímu pokoji přírodní autentický vzhled. Jeho detaily a zpracování napodobují přírodní texturu dřeva, což vytváří velmi atraktivní a autentický dojem.

Specifikace produktu:

Autentický design
Dostatek úložného prostoru
Kvalitní zpracování
V dekoru ořechového dřeva

Rozměry jednotlivých dílů:

TV skříňka

Šířka: 180 cm
Výška: 46,2 cm
Hloubka: 29,5 cm

Nástěnná police

Šířka: 120 cm
Hloubka: 14,5 cm

Skříňka:

Výška: 48,6 cm
Šířka: 45 cm
Hloubka: 19,5 cm

Materiál: Dřevo, Povrchová úprava: Mat, Sada obsahuje: TV stolek, Polici, Nástěnnou skříňku, Tloušťka: 1,8 cm, Hloubka: 29,5 cm, Šířka: 180 cm, Výška: 46,2 cm