fbpx
Katalog nábytku Renoplast
  1. Domů
  2. stoly a stolky
  3. TV stolky
  4. TV stolek KUTAY se stolky 120 cm bílý/teak

TV stolek KUTAY se stolky 120 cm bílý/teak

Tento kvalitní a levný produkt TV stolek KUTAY se stolky 120 cm bílý/teak od společnosti s předním postavením na trhu Biano pohodlně seženete na našich stránkách teď za výhodné peníze. Teď v akci 2 785 Kč.
TV stolek KUTAY se stolky
Ověřit dostupnost
Značka: Biano
2 785

Poohlížíte se po moderním kousku, který do vašeho domova zapadl a dodal na kráse a celkové jedinečnosti? Je důležité mít domov, který na vás dýchá příjemnou atmosférou, kterou si zamilují nejen návštěvy, ale především vy sami. A přesně s tím umí pomoci TV stolek Kutay, který v sobě ukrývá další dva malé konferenční stolky. Jeho jemné zpracování, elegantní vzhled a především příjemná barevná kombinace zajistí, že se hodí snad do každé místnosti.

K výrobě se využívá pevná a odolná dřevotříska, která je navíc ještě potažená melaminem. Ten umí chránit celý stolek před drobnými oděrkami a škrábanci, které se mohou objevovat. Drobné nožky, moderní a funkční design, otevřený prostor v podobě polic a uprostřed dva odnímatelné konferenční stolky. To vše najdete v nabídce. Barevně k sobě ladí čistá bílá barva a dekor teaku, který příjemně rozbíjí univerzální bílou a dodává ji na kráse.

Specifikace produktu:

Moderní vzhled
Dva odnímatelné konferenční stolky
Ošetřeno melaminem

Rozměry většího konferenčního stolku:

Výška: 29 cm
Šířka: 35,6 cm
Délka: 29,5 cm

Rozměry menšího konferenčního stolku:

Výška: 26,8 cm
Šířka: 31,2 cm
Délka: 29,5 cm

Materiál: Dřevo, Povrchová úprava: Mat, Typ ukotvení: Na nožičkách, Úložný prostor: Kombinace, Hloubka: 29,5 cm, Šířka: 120 cm, Výška: 56,9 cm