fbpx
Katalog nábytku Renoplast
  1. Domů
  2. stoly a stolky
  3. TV stolky
  4. TV stolek TORONTO 120 cm šedý

TV stolek TORONTO 120 cm šedý

Kvalitní a velmi žádaný kus TV stolek TORONTO 120 cm šedý od přední společnosti Kocot kids seženete v aktuální nabídce za nejnižší cenu. Nyní pořídíte od 3 425 Kč.
TV stolek TORONTO 120

Potřebujete vybavit svou domácnost moderním nábytkem, který vám pomůže oživit každou jednu místnost v domě? Snažíte se najít vhodný kousek, který pozvedne domov na úplně novou úroveň. Sáhněte po moderním TV stolku Toronto, který je prototypem elegantního kousku, který snoubí jemné linie a minimalistický vzhled. Moderní prvky se zde skvěle kombinují s praktickým úložným prostorem, který potřebujete všichni. Díky tomu skvěle padne obývacímu pokoji, ložnici, pracovně a mnoha dalším místnostem.

Když sáhnete po tomto kusu nábytku, získáte skandinávské prvky, které uchvátí skoro každého. Na výrobu se využívají silné laminované desky. Hrany jsou ošetřeny ABS dýhou, která pomáhá chránit před drobnými oděrkami. Na štíhlých lakovaných nožkách najdete obdélníkový korpus, který nabízí otevřené police uprostřed a po bocích moderní uzavíratelné skříňky. Využijte moderní prvky, které v sobě nesou dostatečný úložný prostor a vaše domácnost ožije.

Specifikace produktu:

Moderní vzhled
Skandinávské prvky
Hrany ošetřeny ABS dýhou
Otevřené a uzavřené prostory

Materiál: Dřevo, Povrchová úprava: Mat, Typ ukotvení: Na nožičkách, Úložný prostor: Kombinace, Hloubka: 35 cm, Šířka: 120 cm, Výška: 55,5 cm