fbpx
Katalog nábytku Renoplast
  1. Domů
  2. sety a sestavy
  3. obývací stěny
  4. Obývací stěna AYAZ 180 cm bílá/teak

Obývací stěna AYAZ 180 cm bílá/teak

Často hledaný kus Obývací stěna AYAZ 180 cm bílá/teak pocházející od značky Kalune Design máte možnost dostat aktuálně za mimořádně nízkou cenu. Výhodně za cenu 4 045 Kč.
Obývací stěna AYAZ 180

Chcete své domácnosti dopřát moderní vzhled, který si jistě zaslouží? Zároveň také potřebujete co nejvíc praktičnosti, aby váš domov nebyl jen hezkým místem, ale také tím, kde se toho hodně děje. V takovém případě umí pomoci obývací stěna Ayaz, která nabízí jemné linie a elegantní vzhled. Barevné propojení dekoru teaku a bílé barvy působí svěžím dojmem. Je prototypem obývací stěny, která je minimalistická, vzdušná a skvěle se tak hodí do všech interiérů, místností a také stylů.

K výrobě se využívají silné desky, které jsou potaženy melaminem, který pomáhá chránit před lehkými oděrkami a škrábanci, které se mohou objevovat vlivem používání. V celé sestavě dominuje TV stolek, který na drobných nožkách nese zajímavě řešený prostor ve formě dvou základních uzavíratelných skříněk a tenkých, ale pevných polic, které dodávají neotřelý vzhled. K tomu v TV stěně najdete také dvě drobnější závěsné police, které můžete zavěsit podle vlastní fantazie a vytvořit tak jedinečný design.

Specifikace produktu:

Moderní vzhled
Výklopné otevírání
Ošetřeno melaminem
TV stolek a dvě police

Hloubka polic: 20,8 cm, Materiál: Dřevo, Povrchová úprava: Mat, Šířka polic: 70 cm, Výška polic: 15 cm, Hloubka: 37,4 cm, Šířka: 180 cm, Výška: 40 cm