fbpx
Katalog nábytku Renoplast
  1. Domů
  2. sety a sestavy
  3. obývací stěny
  4. Obývací stěna Epica hnědá/černá

Obývací stěna Epica hnědá/černá

Kvalitní a velmi žádaný kousek Obývací stěna Epica hnědá/černá od dodavatele se skvělou pověstí Kalune Design seženete právě teď výhodně. V akci od 10 129 Kč.
Obývací stěna Epica

Obývací stěna Epica je synonymemm luxusu, elegance a funkčnosti. Její moderní design s kombinací dřeva a černé barvy vytváří zcela ohromující vizuální dojem, který okamžitě přitáhne pozornost.

TV stolek je centrálním prvkem této obývací sestavy. Jeho robustní konstrukce z ořechového dřeva dodá celému interiéru dotek přírody, zatímco elegantní kov vytvoří mezi těmito dvěma prvky kontrast, díky čemuž bude mít obývací stěna moderní sofistikovaný vzhled. Stolek je navržen tak, aby poskytoval dostatek úložného prostoru pro vaši televizi, multimediální zařízení nebo dekorativní předměty. Mimo jiné jsou součástí TV stolku i dva výsuvné stolky, které se nechazí na levé části a mohou být vysunuty nezávisle na sobě. Poskytují vám tak přídavnou odkládací plochu pro umístění nápojů, či občerstvení. Při nepoužívání je můžete snadno zasunout zpět a uvolnit tak prostor pohodlnému sledování televize.

Kromě TV stolku jsou součástí obývací stěny i police se stejnou základnou. Tyto poličky jsou ideální pro prezentaci vašich oblíbených knih, rodinných fotografií nebo sezonních dekorací. Dřevěné olemování a černá barva se navzájem doplňují v industriálním designu, který vytvoří ve vašem obývacím pokoji harmonický celek.

Celkový design této obývací stěny Epica je vkusný a osobitý. Kombinace ořechového dřeva a kovu přinese do vašeho interiéru elegantní industriální design. Stěna je navržena s ohledem na funkčnost i praktičnost, zajišťuje dostatek úložného prostoru a současně se stavá i estetickým prvkem, který oživí váš obývací pokoj.

Specifikace produktu:

Kombinace dřeva a kovu
Industriální moderní design
Kvalitní zpracování

Rozměry jednotlivých částí:

TV stolek

Výška: 45,9 cm
Šířka: 180 cm
Hloubka: 34,8 cm

Set nástěnných polic

Výška: 82,2 cm
Šířka: 34,8 cm
Hloubka: 20 cm
Výška jedné police: 25 cm

Velikost výsuvného stolu:

Výška: 40,9 cm
Šířka: 38,8 cm
Hloubka: 30,8 cm

Velikost výsuvného stolku:

Výška: 38,1 cm
Šířka: 33,2 cm
Hloubka: 29,4 cm

Materiál: Kov, Dřevo, Povrchová úprava: Mat, Sada obsahuje: TV stolek s výsuvnými stolky, Nástěnná police, Hloubka: 34,8 cm, Šířka: 180 cm, Výška: 45,9 cm